Vagi , Vagi , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK VE ÖDEME GÜVENLİĞİ

GİZLİLİK:

Vagi.com.tr müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim,doğum tarihi,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Vagi.com.tr üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.Vagi.com.tr e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Vagi.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Vagi.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ:

Ayrıca Vagi.com.tr'de ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Vagi.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte ve de tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Vagi.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla ; www.vagi.com.tr

Çalışma Saatleri Haftaiçi : 09.00-21.00 arası Cumartesi - Pazar: 10.00-21.00 arası Her türlü sorunuz için:info@vagi.com.tr veya 0 216 496 18 74 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X